HOME > BLOG > Blog 8
Op zoek naar traktatie ideeën voor de kleuterschool?
Hoera, je kleuter is jarig! En dan wil je natuurlijk iets leuks uitdelen in de klas. Maar wat geef je aan een groep kleuters dat feestelijk, makkelijk én leuk is? Geen zorgen, hier vind je volop traktatie ideeën voor de kleuterschool die je zelf kunt maken.
Bij kleuters draait het vooral om vrolijke kleuren, leuke figuurtjes en niet te grote traktaties. Denk aan een zakje popcorn in een vrolijk bakje. Of een knijpfruit met een grappige wikkel. Of wat dacht je van een rijstwafel met naam en leeftijd van de jarige?
Simpel, snel klaar en toch feestelijk.
Wil je iets persoonlijks? Kies dan voor gepersonaliseerde printables. Daarmee verander je een gewone snack in een originele traktatie met naam en leeftijd van je kind. Zelf printen, knippen, vouwen, plakken en klaar!
De voordelen op een rij:
- Je maakt het zelf, dus helemaal naar wens
- Alles op maat: naam, leeftijd en thema
- Ideaal voor drukke ouders, je hoeft er de deur niet voor uit
- omdat je het zelf print bent je niet afhankelijk van een post/pakket bezorgingsbedrijf
- Ook geschikt voor gezonde traktaties
Inspiratie nodig? Bekijk dan alle traktatie ideeën voor de kleuterschool in de webshop. Kies een thema dat bij jouw kind past en verras de hele klas!
🎈 Zelf printen, knippen, vouwen, plakken… klaar en trakteren maar!